Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5