Titles you rated
NopeRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
PreyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 3.0
WatcherRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.0