Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5