Series
Ratings
26- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Hell GirlRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 5.0