Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.5
LucyRated ★ 0.5
1408Rated ★ 4.5
ChloeRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
White NightRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0