Movies
Ratings
18
SilencedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0