Titles you rated
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 3.5- Doctor KkaengRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
The Birth of a FamilyRated ★ 2.0
Jolly WidowsRated ★ 1.5
Mackerel RunRated ★ 2.0
A Thousand KissesRated ★ 2.0- My Lovely FamilyRated ★ 3.0
- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 2.5
Oh! My LadyRated ★ 3.0
My Love By My SideRated ★ 2.0
In Still Green DaysRated ★ 2.5
Heaven & EarthRated ★ 3.0
The Great SeerRated ★ 2.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Love and AmbitionRated ★ 3.0