Series
Ratings
199
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The PittRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
UncoupledRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0