Movies
Ratings
1070
Taking ChanceRated ★ 3.5
Thank You for Your ServiceRated ★ 3.0
Outlaw KingRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
The World's EndRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
SuffragetteRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.5