Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0