Titles you rated
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0