Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0