Movies
Ratings
628
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.0
A Year-end MedleyRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
CallRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5