Series
Ratings
108
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- No Bad DaysRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 3.5- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0