Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5- FloorRated ★ 3.5
- The CheatRated ★ 3.5
- Toe to ToeRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.5
One blue rainy dayRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
Drive-Away DollsRated ★ 3.0- Mr. SubjectiveRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
I Love Thee for GoodRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0