Series
Ratings
42
A New LeafRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5