Titles you rated
Run OnRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0