Titles you rated
- The Story of CinderellaRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0