Series
Ratings
38- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
Heartless CityRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0