Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5