Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
マラソンRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5