Movies
Ratings
88
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0