Movies
Ratings
688
MagnoliaRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0