Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
EricRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 0.5
Desperate Mr. XRated ★ 5.0- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Impeachment: American Crime StoryRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Master of None Presents: Moments in LoveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5