Movies
Ratings
24
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0