Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5