Movies
Ratings
115
Stuart LittleRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.5