Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
A Castle for ChristmasRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.5
The Weekend AwayRated ★ 2.0
The Social DilemmaRated ★ 1.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The Novelist's FilmRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0