Titles you rated
LOST AND FOUNDRated ★ 2.0
Rio 2Rated ★ 2.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0- OceansRated ★ 1.5
Legend of the DragonRated ★ 0.5
The Tale of DespereauxRated ★ 2.0
The QueenRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.5
The Woman in BlackRated ★ 1.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 0.5
Taipei ExchangesRated ★ 1.0
The Secret of MoonacreRated ★ 1.0
GabiRated ★ 1.0
Astro BoyRated ★ 1.0
The Secret ScandalRated ★ 1.0
G-ForceRated ★ 1.0
Something BorrowedRated ★ 2.0
My SonRated ★ 3.5