Movies
Ratings
66
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.0