Movies
Ratings
487
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5