Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good BoyRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.5
NowhereRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The OrphanageRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Little JoeRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0