Series
Ratings
53
AdolescenceRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0