Series
Ratings
57
Guardian AngelRated ★ 4.5
The Great SeerRated ★ 2.5
Trap of YouthRated ★ 3.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 5.0- First LoveRated ★ 4.0
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
- DamoRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.5