Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5