Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5