Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 1.5
The Lego Batman MovieRated ★ 1.0
The NetRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.0
The CommuterRated ★ 2.0
Cold PursuitRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 1.0
GhostbustersRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Criminal ConspiracyRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 2.0