Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0