Movies
Ratings
73
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0