Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0