Titles you rated
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0