Titles you rated
Queen MantisRated ★ 2.0- The Catstody WarRated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 2.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0- O′PENing(오프닝) 2024 - 브래지어 끈이 내려갔다Rated ★ 1.5
- Our beautiful SummerRated ★ 3.0
- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 3.0
- O′PENing(오프닝) 2024 - 덕후의 딸Rated ★ 2.5
- The Time of FeverRated ★ 2.5