Titles you rated
MotherRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5