Titles you rated
HyoukaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0
The StaircaseRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Baymax!Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5