Titles you rated
AlliedRated ★ 4.0
MissingRated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
WildRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.0
EverestRated ★ 1.5
The ShamelessRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
21 GramsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0- The WindowRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 4.0