Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5