Series
Ratings
10
Queen of the RingRated ★ 5.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 5.0
Back to SeventeenRated ★ 5.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 5.0- Secret RelationshipRated ★ 1.0
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
A Journey to LoveRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 1.0
Miss TruthRated ★ 4.0
The Love EquationsRated ★ 3.0