Titles you rated
 Golden SlumberRated ★ 4.0 Golden SlumberRated ★ 4.0
 The Big SwindleRated ★ 4.0 The Big SwindleRated ★ 4.0
 Lost in SpaceRated ★ 4.0 Lost in SpaceRated ★ 4.0
 Rules of DatingRated ★ 3.0 Rules of DatingRated ★ 3.0
 X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5 X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
 Blue JasmineRated ★ 5.0 Blue JasmineRated ★ 5.0
 The Usual SuspectsRated ★ 4.0 The Usual SuspectsRated ★ 4.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
 Love ActuallyRated ★ 4.0 Love ActuallyRated ★ 4.0
 Easy ARated ★ 2.5 Easy ARated ★ 2.5
 Little Miss SunshineRated ★ 3.0 Little Miss SunshineRated ★ 3.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
 Architecture 101Rated ★ 4.0 Architecture 101Rated ★ 4.0
 Shutter IslandRated ★ 3.0 Shutter IslandRated ★ 3.0
 I Am SamRated ★ 3.5 I Am SamRated ★ 3.5
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0
 Music and LyricsRated ★ 3.5 Music and LyricsRated ★ 3.5
 TransformersRated ★ 3.0 TransformersRated ★ 3.0