Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The IncidentRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0