Titles you rated
ObsessedRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 5.0
SullyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
AustraliaRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Men of HonorRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0- Baby's Day OutRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0